הדברת חולדות

הרחקת חולדות (או הדברת חולדות, כפי שנקראה בעבר, לפני השימוש במערכות אלקטרוניות) מצריכה ניסיון, חדשנות ומקצועיות. הסיבה העיקרית לקשיי הרחקה-הדברה, נעוצה בהישרדותן הגבוהה. 

החולדות נחשבות למכרסמים הנבונים ביותר. הן בעלות כושר למידה גבוה ונמנעות מחזרה על טעויות שונות, כמו לאכול שנית מאותו רעל. מסיבה זו, הדברת חולדות עם מלכודות ורעלים שונים אינה יעילה. חולדה שנפגעה בעבר, לא תשוב על טעות זו. יש צורך בשיטות חדשניות עבור הרחקת חולדות. מדוע לאסוף פגרי חולדות, אם אפשר לגרש אותן.

מבין כל המזיקים, חולדות מובילות לנזקים החמורים ביותר. הן מכרסמות תשתיות תקשורת וחשמל, מה שעלול להוביל לשריפות. הן אוהבות מקומות כמו משרדים (במיוחד אלו שעברו הנמכה של תקרה), מחסנים, מטבחים, שירותי הסעדה, משקים חקלאיים כגון רפתות, לולים ובתי מגורים.

מערכות ההדברה האלקטרונית של אי פי סי באלמנטים אלקטרונים שונים הופכים את השטח לבלתי נסבל עבורן ומבריחים אותן במהרה. לאחר מכן, פעילותה השוטפת של אותה מערכת מונעת את חזרת החולדות והשתכנותן מחדש במקום. באמצעות מערכות אלו, ניתן לטפל במקומות שאין אליהם גישה, כגון קירות כפולים, בתי עץ וקירות גבס.

היתרון העיקרי של המערכת, הוא היותה אולטרא סונית. היא מבוססת על גלי קול בתדר גבוה, תדר שחולדות רגישות לו, ומוביל לבריחתן מהאזור. גלים אלה אינם מזיקים בשום צורה לבע"ח ולאיכות הסביבה. זאת בניגוד בשיטת הדברת חולדות מסורתית, העושה שימוש ברעלים וכימיקלים. 

בנוסף, מערכת הרחקת חולדות מרחיקה אותן וחוסכת את הצורך לרדוף אחר כל חולדה בנפרד באמצעות רעל/ מלכודות, ששימשו בהדברת חולדות רגילה. הדברת חולדות היא שיטה מיושנת המצריכה לחפש אחריהן לאחר מותן. הן מעלות צחנה ויש לפנותן מהמלכודות, ואלו פעולות שאיש אינו אוהב לעשות ולרוב אף נגעל מהן.

הדברה אלקטרונית היא הדברה אקטיבית המבצעת מניעה של כניסת מזיקים ולכן היא אקטיבית ושולטת במשבר בטרם נולד ...

ניתן לקבל התקנה ע"י טכנאי מוסמך של חב אי פי סי  , טכנאי  הדואג להתאמה מיטבית  של יחידות הקצה , לשטח הנגוע.