הדברת עכברים

הרחקת עכברים (או הדברת עכברים, כפי שנקראה בעבר, לפני השימוש במערכות אלקטרוניות) מצריכה ניסיון,חדשנות ומקצועיות.הסיבה העיקרית לקשיי הרחקה-הדברה, נעוצה בהישרדותם הגבוהה.

העכברים נחשבים למכרסמים הנבונים ביותר. הם בעלי כושר למידה גבוה ונמנעים מחזרה על טעויות שונות, כמו לאכול שנית מאותו רעל. מסיבה זו, הדברת עכברים עם מלכודות ורעלים שונים אינה יעילה. עכבר שנפגע בעבר, לא ישוב על טעות זו. יש צורך בשיטות חדשניות עבור הרחקת עכברים. מדוע לאסוף פגרי עכברים,אם אפשר לגרש אותם.

מבין כל המזיקים, עכברים מובילים בנזקים החמורים ביותר. הן מכרסמים תשתיות תקשורת וחשמל, מה שעלול להוביל לשריפות. הן אוהבים מקומות כמו משרדים (במיוחד אלו שעברו הנמכה של התקרה), מחסנים, מטבחים, שירותי הסעדה, משקים חקלאיים כגון רפתות, לולים ובתי מגורים.

מערכות ההדברה האלקטרונית של אי פי סי באלמנטים אלקטרונים שונים הופכים את השטח לבלתי נסבל עבורם ומבריחים אותן במהרה. לאחר מכן, פעילותה השוטפת של אותה מערכת מונעת את חזרת העכברים והשתכנותם מחדש במקום.באמצעות מערכות אלו, ניתן לטפל במקומות שאין אליהם גישה,כגון קירות כפולים, בתי עץ וקירות גבס.

היתרון העיקרי של המערכת, הוא היותה אולטרא סונית. היא מבוססת על גלי קול בתדר גבוה, תדר שעכברים רגישים לו, ומוביל לבריחתם מהאזור.גלים אלה אינם מזיקים בשום צורה לבע"ח ולאיכות הסביבה. זאת בניגוד בשיטת הדברת עכברים מסורתית, העושה שימוש ברעלים וכימיקלים. 

בנוסף, מערכת הרחקת עכברים מרחיקה אותם וחוסכת את הצורך לרדוף אחר כל עכבר בנפרד באמצעות רעל/ מלכודות, ששימשו בהדברת עכברים רגילה. הדברת עכברים היא שיטה מיושנת המצריכה לחפש אחריהם לאחר מותם. הם מעלים צחנה ויש לפנותם מהמלכודות, ואלו פעולות שאיש אינו אוהב לעשות ולרוב אף נגעל מהן.

הדברה אלקטרונית היא הדברה אקטיבית המבצעת מניעה של כניסת מזיקים ולכן היא אקטיבית ושולטת במשבר בטרם נולד ...

ניתן לקבל התקנה ע"י טכנאי מוסמך של חב אי פי סי, טכנאי הדואג להתאמה מיטבית של יחידות הקצה , לשטח הנגוע.